EN in English

Sēž uz zirga kā ķengurs. (LFK 31451, 3008)

Aicinām rakstīt pandēmijas dienasgrāmatas!

Šī gada martā LFK digitālā arhīva garamantas.lv Autobiogrāfiju krājuma veidotājas kopā ar kultūras žurnālu "Punctum" aicināja rakstīt pandēmijas dienasgrāmatas. Atsaucība bija liela. Vairāk nekā simts dienasgrāmatās dokumentēts pandēmijas sākuma posms – ierobežojumi, satraukums, neziņa un bažas un ikdienas rūpes tam visam pa vidu. Pandēmijas dienasgrāmatu rakstīšana pavasarī apsīka līdz ar ikdienas normalizēšanos maija beigās.

Mēs aicinām turpināt pandēmijas dienasgrāmatu rakstīšanu! Aicinām tos, kuri atrodas pašizolācijā vai karantīnā. Aicinām jo sevišķi tos, kuri paši vai kuru ģimenes locekļi ir saslimuši ar COVID19. Aicinām ikvienu, kurš vēlas fiksēt savu dzīvi šajā laikā. Jūsu rakstītais par ikdienu 2020. gada nogalē pandēmijas laikā būs nozīmīgs avots, lai nākamās paaudzes varētu saprast šo laiku un, iespējams, no tā arī kaut ko mācītos.

Visas pandēmijas dienasgrāmatas tiek publicētas LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts Latviešu folkloras krātuves digitālajā arhīvā garamantas.lv.

Dienasgrāmatas aicinām sūtīt uz e-pastu garamantas@lulfmi.lv vai Facebook Autobiogrāfiju krājumam. Ja dienasgrāmata top kā Facebook ieraksts, aicinām "ietagot" @autobiografijas.lv . Tā būs zīme, ka piekrītat savu ierakstu pievienot šai kolekcijai. Dienasgrāmatas var rakstīt arī anonīmi.

Sīkāka informācija: http://garamantas.lv/lv/collection/1415829/Pandemi...

Pēdējo reizi labots: 28.10.2020 08:49:28