EN in English

No skopa vēl var ko izspiest, bet no tukša nevar. (LFK 393, 789)

Notiks kamerkonference "Meklējumi un atradumi. Tālu ceļu vējš: ceļojumi laikā, telpā un garā"

Meklējumi un atradumi

2019. gada 7. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā notiks ikgadējā LU LFMI kamerkonference "Meklējumi un atradumi. Tālu ceļu vējš: ceļojumi laikā, telpā un garā".

Viena no ilglaicīgākajām Latvijas humanitāro zinātņu konferencēm, LU LFMI rīkotā konference "Meklējumi un atradumi" pirmoreiz organizēta 1988. gadā. Ievadot konferences pastāvēšanas ceturto desmitgadi, par tās virstēmu 2019. gadā izvēlēta ‘ceļa’ un ‘ceļojumu’ kategorija, kas pieļauj un paredz tematisku un nozaru daudzveidību konferences programmā.

Arī šogad "Meklējumi un atradumi" kā alternatīvu tradicionāli akadēmiskām zinātniskajām konferencēm saglabās iepriekšējo gadu dalībnieku atzinīgi vērtēto brīvāko formātu.

Konferencē referēs vairāki LFK pētnieki - Sandis Laime, Guntis Pakalns, Una Smilgaine un Baiba Krogzeme-Mosgorda. Ar konferences programmu iespējams iepazīties ŠEIT.

Konferences laikā būs pieejams LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta grāmatu galds. Dienas gaita tiks straumēta.

Konference noris ar Latvijas Nacionālas bibliotēkas un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta apakšprogrammas 05.04.00 "Krišjāņa Barona Dainu skapis" atbalstu.

Pēdējo reizi labots: 30.06.2019 22:13:01